Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Ідеально підходить для підсвічування робочої та обідньої поверхні.
Пульт до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Висота | 1050 mm |
| Висота паковання | 130 mm |
| Габарити паковання | 26x56x13 |
| Глибина паковання | 560 mm |
| Довжина: | 560 mm |
| Довжина монтажної планки | 330 mm |
| Довжина основи | 480 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Загальна потужність | 70 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.019 м3 |
| Світловий потік | 3850 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 250 mm |
| Ширина основи | 100 mm |
| Ширина паковання | 260 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




