Сучасна люстра стала вже класикою для оформлення інтер'єрів у всьому світі. На відміну від оригінальної ідеї "люстри артишок" запропонованої Поулом Хенінгсеном у 1958 році, ця люстра "Артик" виготовлена зі скляних пелюсток замість металевих. На неї можна дивитися під будь-яким кутом, і попри легкість конструкції люстри, ви завжди бачитимете лампи тільки через тоноване скло. Водночас усе світло випромінюване лампами, перетворившись від поверхні скляних пелюсток, рівномірно шириться приміщенням. Сучасна люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 kg |
| Висота | 850 mm |
| Габарити паковання | 75x75x13 |
| Діаметр основи | 105 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 2 |
| Кількість ламп | 18 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.102 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр) | 730 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 009 ₴



