Легкість, повітряність і якась невловна грація виходить від цього нового галогенового бра. Залежно від Вашого смаку та бажання, Ви зможете укомплектувати її прозорими, рожевими, коричневими та зеленими каменями. Турбота дизайнерів про Вас проявляється і у виборі металевих частин у золотом або хромованому варіантах. Як бачите — найширший вибір дизайнів люстр і бра для простору вашої фантазії. Незаперечні переплетення класичних стилів і сучасних мотивів, втілені в склі та металі! Нові плафони! Новий дизайн металевих частин! Тепер Ви зможете зробити свій інтер'єр неповторним завдяки новій серії бра "Діаша"!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Висота | 350 mm |
| Габарити паковання | 31x31x12 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 80 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.012 м3 |
| Особливості | можливість переробки під світлодіодну лампочку 220V |
| От стены | 120 mm |
| Патрон | G4 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




