Дуже стильно та сучасно ці галогенові бра матимуть вигляд у затишних номерах готелів, у невеликих пабах і кафе. Оригінальні та неповторні переплетення класичних стилів і сучасних мотивів, втілені в склі та металі! Нові плафони! Новий дизайн металевих частин! Можливість комплектації прозорими, рожевими, коричневими та зеленим камінням. Універсальний вибір дизайнів люстр і бра для простору найбагатшої фантазії. Тепер Ви запросто зможете зробити свій інтер'єр неповторним, завдяки новій серії бра ТМ "Діаша"! Можливе виготовлення металевих частин у золотом і хромованому варіантах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Висота | 350 mm |
| Габарити паковання | 31x31x12 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Напруга | 12 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.012 м3 |
| Обладнання | шнурок вімкач |
| Особливості | можливість переробки під світлодіодну лампочку 220V |
| От стены | 120 mm |
| Патрон | G4 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴



