Вишукана кришталева люстра овальної форми для холу ідеально підійде до класичних, сучасних або навіть мінімалістичних інтер'єрів, надаючи їм шарму й елегантності. Вона може бути використана в різних просторах: від гостьових кімнат і спалень до великих залів і конференц-залів.
Пропорції овальних люстр абсолютно гармоніюють із великими обідніми столами. Люстра спеціально розрахована так, що максимум яскравого світла потрапить на стіл, а інше місце приміщення наповниться м'яким розсіяним світлом кришталевими підвісками. На неї можна дивитися під будь-яким кутом.
Хрусталі з гравіюванням, що прикрашають верхню частину люстри, ці гравіювання мають у собі риси античної візерунчастості.Ціп, на якій кріпиться люстра, з текстильною обвивкою.
Висота люстри регулюється, завдяки чому підходить для низьких стель. Люстра-підвіс під звичайні лампочки розжарювання, економки або світлодіодні лампи з цоколем Е14. Стельове кріплення підходить для підвісних, натяжних і звичайних стель.
Внимание!!! Вага люстри 15 кг.
Лампи до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.3 kg |
| Висота | 850 mm |
| Габарити паковання | 32x85x19 |
| Довжина: | 850 mm |
| Довжина монтажної планки | 330 mm |
| Довжина основи | 380 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.052 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр) | 310 mm |
| Ширина основи | 50 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




