Нова серія врізних точкових світильників із металу здатна вас здивувати цікавими формами. Мінімалізм і яскраві кристали грають на контрасті, створюючи неповторний стиль вашого інтер'єру.
Тип кріплення врізки: в отвір 6 см, максимальна потужність лампи — до 50 Вт. Тип лампи — галогенова або світлодіодна, але ми рекомендуємо останню, оскільки LED-лами більш економні та менше гріються.
Посилена алюмінієва гільза із засувкою під лампу надійно утримує й добре відводить зайве тепло від лампи.
Світильники під лампу MR-16 найпопулярніші світильники, завдяки простоті встановлення лампи та різноманітності дизайну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 mm |
| Габарити паковання | 11x11x5 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 50 W |
| Призначення | Для ванної |
| Напруга | 220 V |
| Патрон | g5.3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Тип кріплення | в отвір 60мм |
| Тип ламп | галоген або світлодіодна |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 100 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




