Є також 2 кольори ковпаків: білий і чорний, бра на 1 і 2 лампочки та люстри на 5, 6, 8, 12 лампочок Абажур до комплекту не входить.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0.5 kg |
| Висота | 300 mm |
| Габарити паковання | 17x23x15 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 60 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.006 м3 |
| Патрон | E14 |
| Тип ламп | лампа розжарювання |
| Ширина (Діаметр) | 350 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴



