Якщо у Вашому улюбленому настінному бра розбилося плафон — не варто розлаштовуватися. Подивіться — який симпатичний абажур ми можемо запропонувати Вам натомість. Він може бути використаний на будь-якій класичній люстрі або бра з лампою типу «свічка».
Цей абажур обладнаний кріпленням на лампу, що представляє велику зручність під час його використання.
Приємний коричневий колір цього абажура зробить м'яким і комфортним освітлення в будь-якій кімнаті. А невисока ціна робить його ще привабливішим для багатьох покупців.
4319B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 kg |
| Висота | 120 mm |
| Габарити паковання | 21x23x18 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | тканинна |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.009 м3 |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Ширина (Діаметр) | 120 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴


