Барвистий ефект, вироблений цією чудовою кришталевою люстрою здатний вразити будь-яку уяву. Вона може стати яскравою та незабутньою частиною кожного інтер'єру — банкетного залу, чудового холу, чарівної вітальні або розкішної спальні.
А таке оригінальне нововведення, як оксамитовий чохол на ланцюг! Адже тепер Ви можете самостійно вирішувати, який вигляд матиме люстра у Вашому інтер'єрі: класичний — з простим ланцюгом або шляхетно — з ланцюгом в оксамитовому чохлі.
Крім того, Ви можете вибрати виконання металевих частин люстри в золоті або хромі.
Варто зазначити, що в нашому магазині можна підібрати до цієї люстрі аналогічне бра на 1 або 2 лампи. У цьому разі освітлення вдома буде витримане в єдиному стилі.
Непіддатливі люстри та бра цієї моделі зі звичайними лампами розжарювання, «економами» або надекономними світлодіодними на патрон Е14 внесуть класичні нотки в будь-який інтер'єр!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 kg |
| Висота | 1150 mm |
| Габарити паковання | 36x48x18 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 60 W |
| Призначення | для вітальні |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.031 м3 |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 10-20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | лампа розжарювання |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 750 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 721 ₴




