Магазин "Діаша" рада представити на український ринок серію світильників спрямованого світла. Ці світильники є ідеальним рішенням для акцентної (елементної) підсвітки в інтер'єрі — підсвічування дзеркал, картин, стінних ніш, особливих деталей інтер'єру. У цій серії, всі світильники обладнані унікальними світлодіодними енергоощадними лампами. Які за дуже низької споживаної потужності створюють потужний світловий потік.
Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою колірною температурою від теплого білого до холодного білого. І водночас є прикрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником як звичайна лінійна підсвітка.
Перемикання спектрів світіння світлодіодного світильника здійснюється простим вимкненням-ввімкненням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Висота | 80 mm |
| Габарити паковання | 17x37x10 |
| Довжина монтажної планки | 160 mm |
| Довжина основи | 160 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Загальна потужність | 6 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.006 м3 |
| От стены | 150 mm |
| Поворотний механізм | 1 |
| Світловий потік | 330 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
| Ширина основи | 90 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴



