Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло, нічник.
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто перебувають діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.54 kg |
| Висота | 190 mm |
| Габарити паковання | 55x55x11 |
| Діаметр основи | 250 mm |
| Довжина монтажної планки | 245 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Загальна потужність | 100 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.033 м3 |
| Обладнання | димер |
| Світловий потік | 5500 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип ламп | LED |
| Тип покриття | Краска |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 940 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




