Бездоганна елегантність цього точкового світильника, з'єднана з сяйним блиском високоякісного кришталю, принесе Вам чимало приємних хвилин!
Наприклад, Ви зможете доповнити інтер'єр із люстрою серії "Хрустальний каскад" точковими світильниками цієї ж серії.
Також ці світильники можуть бути використані й самостійно.
Використання LED ламп у кришталевих світильниках дає змогу майже вдесятеро скоротити споживання електроенергії. Також, як і раніше, можливе використання й галогенових ламп.
Хрустальні каскади здатні озаранити своїм світлом не тільки просторі холи та сходи, а й спальні, кухні, вітальні, барні стійки тощо. Чудове світло, виражене в сотнях граней кришталевих підвісок, створить незабутню романтичну атмосферу й у Вашому будинку, і в фешенебельному готелі або пансіонаті, і в елітному ресторані тощо. Світло, переливаючись на тисячах кришталиків, створює справді приголомшливий ефект.
Підвіски можна розвісити за кількома схемами!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Висота | 180 mm |
| Габарити паковання | 11x11x4 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 50 W |
| Матеріал каркаса | метал |
| Напруга | 220 V |
| Патрон | g5.3 |
| Змінне джерело світла | 1 |
| Тип кріплення | пружина |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр) | 90 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




