Скільки нових цікавих рішень пропонують нам сучасні дизайнери! Взяти хоча б освітлювальні прилади. Сучасні точкові світильники, представлені на нашому сайті, поєднали в собі найголовніші якості — це, насамперед, рівномірне освітлення з можливістю акцентування певних деталей інтер'єру, поєднане з витонченістю, елегантністю і неповторним блиском класичних люстр.
Вони здатні забезпечити Вам комфорт на рівні, який перевищує всі Ваші очікування.
Для гуртових покупців відпускається тільки ящиками по 50 шт.
Лампа та трансформатор до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 kg |
| Висота | 15 mm |
| Габарити паковання | 12x13x4 |
| Глибина | 60 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | патрон |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Патрон | g5.3 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | пружина |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 110 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



