Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!
Цей світильник є ідеальним доповненням для сучасних люстр із кришталевими підвісками. Повністю повторні риси люстр може бути використаний для зонування приміщення, або як акцентна підсвітка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 kg |
| Висота | 380 mm |
| Габарити паковання | 28x31x12 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Призначення | Для офісу |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.01 м3 |
| От стены | 150 mm |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип світильника | Настінний |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 320 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 651 ₴


