Сучасно, лаконічно, бездоганно — такими характеристиками наділені представлені тут світильники спрямованого світла. Вони мають цілу низку переваг. Почнемо за ладом. По-перше, ці світильники є ідеальним рішенням для акцентної (елементної) підсвітки в інтер'єрі — підсвічування дзеркал, картин, стінних ніш та інших особливих деталей інтер'єру. По-друге, у цій серії всі світильники обладнані унікальними мініатюрними енергоощадними лампами, які за споживаної потужності 3-5 Вт світять як 20-ватна галогенка. А по-третє, це просто прикрасить Ваш інтер'єр!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Висота | 100 mm |
| Висота плафона | 60 mm |
| Габарити паковання | 15x38x12 |
| Діаметр плафона | 60 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Комплект постачання | корпус світильника |
| Максимальна потужність однієї лампи | 5 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.007 м3 |
| Обладнання | пускорегулювальний пристрій |
| От стены | 110 mm |
| Патрон | G4 |
| Поворотний механізм | 1 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | на планку |
| Тип ламп | міні економка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | кнопка |
| Ширина (Діаметр) | 480 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴




