Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під галогенову або світлодіодну лампу, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!!
Сучасна кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем g9.німання!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.5 kg |
| Висота | 1600 mm |
| Габарити паковання | 48x109x15 |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Довжина: | 1200 mm |
| Довжина монтажної планки | 140 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 750 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.078 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр) | 550 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 899 ₴




