Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під галогенову або світлодіодну лампу, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!!
Сучасна кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем g9.німання!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 kg |
| Висота | 1500 mm |
| Габарити паковання | 57x144x15 |
| Довжина: | 1550 mm |
| Довжина монтажної планки | 330 mm |
| Довжина основи | 400 mm |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.123 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
| Ширина основи | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 724 ₴



