Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під галогенову або світлодіодну лампу, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!!
Сучасна кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем g9.німання!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 kg |
| Висота | 1500 mm |
| Габарити паковання | 62x173x15 |
| Довжина: | 1800 mm |
| Довжина монтажної планки | 330 mm |
| Довжина основи | 400 mm |
| Кількість ламп | 18 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 650 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.161 м3 |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 30-40 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
| Ширина основи | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 035 ₴



