Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під галогенову або світлодіодну лампу, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!!
Сучасна кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем g9.німання!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 kg |
| Висота | 1150 mm |
| Габарити паковання | 47x85x15 |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Довжина: | 900 mm |
| Довжина монтажної планки | 140 mm |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.06 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр) | 450 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 052 ₴


