Стильний світлодіодний підвіс "Метелик" у стилі "Нордик" і "скандинавський лофт" підійде до спальні, дитячої, кухонної, для залу, коридору.
Світильник має кольорову температуру 4100°К — звичне освітлення для очей людини, освітлювані об'єкти, за такого освітлення здаються теплими та домашньим затишними. Очі ж водночас дуже розслаблені.
Кільця виготовлені з алюмінію з акриловим розсіювачем. Алюміній ідеальний матеріал для світлодіодних люстр — не іржавіє, добре відводить тепло від світлодіодних модулів, хромування набагато міцніше зчіплюється з основою, ніж під час анодування сталі.
Довжина підвісів регулюється стандартними затискачами для люстр-підвісів. Універсальне кріплення підходить для підвісних, натяжних і звичайних стель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 kg |
| Висота | 1850 mm |
| Габарити паковання | 69x63x12 |
| Діаметр основи | 120 mm |
| Довжина монтажної планки | 115 mm |
| Довжина ланцюга | 1800 mm |
| Кількість в пакованні | 5 |
| Мінімальна висота | 350 mm |
| Загальна потужність | 35 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.046 м3 |
| Світловий потік | 1925 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 650 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 367 ₴




