Лаконічний і водночас дуже стильний дизайн цієї люстри в стилі лофт підійде для цінителів мінімалізму та свободи думки в інтер'єрі. Люстра поєднує в собі строгість і простоту стилю лофт, з традиційним повітряним скляним плафоном, ограненим легкими спіральними лініями.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, які віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, артпростори, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.2 kg |
| Висота | 1500 mm |
| Габарити паковання | 70x70x26 |
| Діаметр основи | 200 mm |
| Довжина монтажної планки | 150 mm |
| Довжина ланцюга | 1300 mm |
| Загальна потужність | 20 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.127 м3 |
| Світловий потік | 1100 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 560 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 514 ₴



