Світлодіодна настільна лампа не мерехтить, має великий термін експлуатації, випромінює приємне рівне світло. Органічно вписується в своєчасний інтер'єр квартири.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47 kg |
| Можливість регулювання висоти | 1 |
| Висота | 800 mm |
| Габарити паковання | 42x12x8 |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Кількість ламп | 1 |
| Мінімальна висота | 200 mm |
| Загальна потужність | 6 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.005 м3 |
| Поворотний механізм | 1 |
| Світловий потік | 240 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 40 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




