Це галогенове бра своєю химерною формою схоже на жіночу прикрасу — може бути брошка або кільце. Це бра запросто створить у Вашій квартирі будь-яке освітлення від яскравої феєрії свята до таємничого напівмрака. Можливе виготовлення металевих частин у золоті та хромі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1.5 kg |
| Висота | 220 mm |
| Габарити паковання | 21x25x12 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Напруга | 12 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.006 м3 |
| Обладнання | шнурок вімкач |
| Особливості | можливість переробки під світлодіодну лампочку 220V |
| От стены | 160 mm |
| Патрон | G4 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | галогенова |
| Ширина (Діаметр) | 210 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




