Це галогенове бра має вигляд вишуканої прикраси. Це бра запросто створить у Вашій квартирі будь-яке освітлення від яскравої феєрії свята до таємничого напівмрака. Можливе виготовлення металевих частин у золоті та хромі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 2 kg |
| Висота | 350 mm |
| Габарити паковання | 21x27x12 |
| Довжина монтажної планки | 90 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 20 W |
| Напруга | 12 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.007 м3 |
| Обладнання | шнурок вімкач |
| Особливості | можливість переробки під світлодіодну лампочку 220V |
| Патрон | G4 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | галоген |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴




