Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озалити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під галогенову або світлодіодну лампу, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!! Сучасна кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем g9. Внимание!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.5 kg |
| Висота | 1500 mm |
| Габарити паковання | 90x90x30 |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Довжина монтажної планки | 120 mm |
| Довжина ланцюга | 1100 mm |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 550 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.243 м3 |
| Патрон | G9 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



