Нові ексклюзивні люстри представлені на нашому сайті готові озарети своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під галогенову або світлодіодну лампу, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!!
Сучасна кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем g9.
Використовувати витягнуту низькорозташовану люстру над обіднім столом давно стало неписаним правилом дизайну інтер'єру. Пропорції овальних люстр ідеально гармоніюють із великими обідніми столами. А блиск сотень скляних підвісок зробить чарівним сервірування званої вечері. Люстра спеціально розрахована так, що максимум яскравого світла потрапить на стіл, а решта приміщення наповниться м'яким світлом розсіяним підвісками.
Внимание!!! Вага люстри понад 10 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25.5 kg |
| Висота | 1800 mm |
| Габарити паковання | 33x142x55 |
| Діаметр основи | 145 mm |
| Довжина: | 1500 mm |
| Довжина монтажної планки | 120 mm |
| Довжина ланцюга | 1100 mm |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 1400 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.258 м3 |
| Патрон | G9 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ширина (Діаметр) | 700 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 375 ₴


