Витонченість, благородство, гармонія та краса вирізняють нову серію класичних світильників «Діаша». Така люстра привертатиме увагу відвідувачів кафе та ресторанів або зачаровувати Ваших гостей на сімейному святі. Граційна металева основа укупі з хрусткими підвісками, що ошатно світяться, створюють справді ефект, що зачаровує. Цікавим і незвичайним буде застосування чохла на ланцюг! Тепер Ви зможете самостійно вибрати, який вигляд матиме люстра у Вашому інтер'єрі: класичний — з простим ланцюгом, або шляхетно — з ланцюгом в оксамитовому чохлі. Хрустальні люстри та бра цієї моделі зі звичайними лампами розжарювання, зветедіодними лампами або економками на патрон Е14 додадуть благородні класичні нотки в будь-який інтер'єр! Можливе виготовлення металевих частин у золотом і хромованому варіантах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма плафона | Трапеція |
| Колір плафона | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.5 kg |
| Висота | 1100 mm |
| Висота плафона | 130 mm |
| Габарити паковання | 32x57x27 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Діаметр плафона | 140 mm |
| Довжина ланцюга | 500 mm |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Матеріал плафона, підвісок | тканинна |
| Мінімальна висота | 850 mm |
| Призначення | Для офісу |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.049 м3 |
| Патрон | E14 |
| Площа освітлення | 10-20 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 780 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 723 ₴




