Довгоочікувана новинка! Дитяча люстра з вентилятором і пультом!
Люстри-вентилятори встановлюють у дитячих кімнатах, оскільки вони виготовлені з яскравим дизайном і немає негативного впливу на здоров'я дітей. На відміну від кондиціонера, люстра вентилятор у дитячій не переохолоджує й не сушить повітря. А в холодну пору року ще й рівномірно розподілить нагріте повітря приміщенням, прибираючи холодну зону на підлозі. Така люстра зробить перебування дитини в приміщенні комфортним і веселим.
У цій люстрі з'єднайся витончений ретростиль і сучасна зручність — дистанційний пульт керування. За допомогою пульта ви зможете вмикати/вимикати світильник і вентилятор, змінювати колірну температуру, а також ставити таймер на тривалий час.
З вимикача люстра перемикається за режимами освітлення — холодний білий, теплий білий, нейтральний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 540 mm |
| Висота паковання | 480 mm |
| Габарити паковання | 33x48x34 |
| Глибина паковання | 330 mm |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Довжина монтажної планки | 140 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Призначення | для вітальні |
| Загальна потужність | 86 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.054 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 1045 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип світильника | пристельовий |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 800 mm |
| Ширина паковання | 320 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 721 ₴

