Довгоочікувана новинка! Люстра з вентилятором і пультом!
У цій люстрі з'єднайся витончений ретростиль і сучасна зручність — дистанційний пульт керування. За допомогою пульта ви зможете вмикати/вимикати світильник і вентилятор, змінювати колірну температуру, а також ставити таймер на тривалий час.
З вимикача люстра перемикається за режимами освітлення — холодний білий, теплий білий, нейтральний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Люстра-вентилятор | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 470 mm |
| Висота паковання | 290 mm |
| Глибина паковання | 610 mm |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Довжина монтажної планки | 140 mm |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Загальна потужність | 86 W |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 1045 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 1110 mm |
| Ширина паковання | 380 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴

