Довгоочікувана новинка! Люстра з вентилятором і пультом!
Сучасна люстра вентилятор — трансформер, який здатний перетворитися з невеликого світлодіодного підвісного світильника на стельовий вентилятор (дестратифікатор) з розмахом лопатей на 120 см. Швидкість вентилятора змінюється кнопками на пульті.
Хоч як це дивно не звучатиме, але люстра вентилятор застосовується не тільки влітку, а й узимку. Як відомо, тепле повітря збирається під стелею. Люстра вентилятор рівномірно перемішуючи повітря в приміщенні неабияк підвищує комфортність перебування людини в ньому.
За допомогою пульта ви зможете вмикати/вимикати світильник і вентилятор, змінювати колірну температуру, а також ставити таймер на тривалий час.
З вимикача люстра перемикається за режимами освітлення — холодний білий, теплий білий, нейтральний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 kg |
| Висота | 450 mm |
| Висота паковання | 290 mm |
| Глибина паковання | 550 mm |
| Діаметр основи | 150 mm |
| Довжина монтажної планки | 120 mm |
| Кількість коробок | 1 |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 70 W |
| Обладнання | вентилятор |
| Світловий потік | 3850 lm |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
| Ширина паковання | 550 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴


