Представляємо вам нову серію універсальних світлодіодних світильників. Їх можна використовувати як настінні світильники, накладні точкові світильники та стельові люстри.
Точкові світильники прості та легкі в установленні, тому їх монтаж не займе багато часу та труднощів. Вони запросто можуть змінити простір приміщення. Якщо точкові світильники встановити по периметру стелі, то він буде здаватися вищим, а сама кімната — набагато більшою.
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики".
Світильники цієї моделі можуть бути встановлені в отвір 100 мм, або як накладні світильники. Весь необхідний кріплення в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.02 kg |
| Габарити паковання | 35x25x7 |
| Довжина: | 340 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Довжина основи | 180 mm |
| Кількість в пакованні | 14 |
| Призначення | для магазину |
| Загальна потужність | 48 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.006 м3 |
| От стены | 50 mm |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 2640 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Тип паковання | коробка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 240 mm |
| Ширина основи | 50 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 144 ₴




