Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд! Саме для створення якісного локального освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними та над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-підвісів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 kg |
| Висота | 1300 mm |
| Габарити паковання | 20x92x9 |
| Довжина: | 900 mm |
| Довжина монтажної планки | 195 mm |
| Довжина основи | 200 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 300 mm |
| Загальна потужність | 24 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.017 м3 |
| Світловий потік | 1320 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 40 mm |
| Ширина основи | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 232 ₴



