Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд! Саме для створення якісного локального освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними та над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-підвісів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 kg |
| Висота | 900 mm |
| Габарити паковання | 15x30x18 |
| Довжина монтажної планки | 130 mm |
| Довжина основи | 210 mm |
| Довжина ланцюга | 750 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 200 mm |
| Загальна потужність | 30 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.008 м3 |
| Світловий потік | 1650 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Колірна температура | 6000 K |
| Ширина (Діаметр) | 370 mm |
| Ширина основи | 90 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 793 ₴


