Світлодіодні світильники «кільця» завжди будуть у центрі вашої уваги. Адже завдяки регулюванню шнура ви можете підвісити кільця по-різному, створюючи свою особисту композицію.
Люстри LED мають димер, що дає змогу відрегулювати яскравість таку, яку вам необхідно зараз, також можна вибрати режим освітлення залежно від пори доби та року — теплий, нейтральний або холодний.
Люстри-підвіси мають гарний вигляд у віталень і на кухнях.
Переплетення тонких обводів, що випускають яскраве приємне світло, навивають мотиви композицій Кандинського. Кільця виготовлені з алюмінію із силіконовим розсіювачем. Алюміній ідеальний матеріал для світлодіодних люстр — не іржавіє, добре відводить тепло від світлодіодних модулів, хромування набагато міцніше зчіплюється з основою, ніж під час анодування сталі. Силіконовий розсіювач м'яко розсіює світло, приховуючи ефект світіння окремих світлодіодів. Створюється відчуття, що вся поверхня розсіювача світиться сама. Водночас, на відміну від жорстких пластикових розсіювачів, такий не можливо зламати або розбити. Він не дряпає металеві елементи люстри. Не міняє колір навіть за температур, що перевищують робочу в кілька разів. Все це забезпечить чудовий зовнішній вигляд люстри впродовж багатьох років експлуатації.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 kg |
| Висота | 900 mm |
| Габарити паковання | 51x52x22 |
| Діаметр основи | 120 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 400 mm |
| Загальна потужність | 90 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.058 м3 |
| Світловий потік | 4950 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 550 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



