Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою колірною температурою від теплого білого до холодного білого. І водночас є прикрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником як звичайна світлодіодна панель.
Перемикання спектрів світіння світлодіодного накладного світильника здійснюється простим вимиканням-ввімкненням.
Світлодіодний світильник дає змогу вибирати режим освітлення від часу доби та завдань, що виконуються під його світлом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 kg |
| Габарити паковання | 63x63x12 |
| Діаметр основи | 580 mm |
| Довжина монтажної планки | 330 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Загальна потужність | 80 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.048 м3 |
| От стены | 130 mm |
| Світловий потік | 2640 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 541 ₴




