Нова серія точкових світильників ТМ Діаша дасть змогу зробити Вашу квартиру стильною і сучасною. Ці світильники ідеально підходять для світлодіодних ламп, які забезпечують найкращі параметри освітленості й енергоощадження, даючи дизайнеру інтер'єру можливість для креативу.
Точкова врізка — це спеціальний вбудований світильник, який використовується для спрямованої або загальної підсвітки певних ділянок Вашої квартири. Їх застосовують на кухні, у ванній кімнаті, для освітлення сходів і в житлових кімнатах. У разі рівномірного розподілу різних джерел світла (наприклад: люстра в центрі кімнати + точкові світильники по краю стелі) ви можете домогтися ефекту браку тіні та зорово зупинити простір кімнати. Хай куди Ви переглянете, точкові світильники освітлюватимуть простір перед Вами та всі предмети, що оточують Вас.
Для гуртових покупців відпускається тільки ящиками по 50 шт. Лампа та трансформатор до комплекту не входять
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 kg |
| Висота | 30 mm |
| Габарити паковання | 12x12x4 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Комплект постачання | патрон |
| Максимальна потужність однієї лампи | 50 W |
| Призначення | для магазину |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| Патрон | g5.3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | в отвір 60мм |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Ширина (Діаметр) | 120 mm |
| Ширина отвору (Діаметр) | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴




