Багато світла не буває? Ой, як буває! Яскраве світло має бути тільки там, де воно дійсно потрібне, а решта має освітлюватися легким світлом, що заповнює. Погодьтеся затишний бар, заповнений від підлоги до стелі яскравим сліпучим світлом стає придоброю закусочною. І навпаки, інтер'єр у напівмарах, з ефектно підсвіченими столиками та, наприклад, барною стійкою створюють затишок і відчуття усамітнення. Водночас яскраво освітлені страви мають апетитніший вигляд! Саме для створення якісного локального освітлення ми пропонуємо використовувати ці світильники. Чи то ресторан із розвішеними та над столиками підвісами, чи то квартира із сучасним інтер'єром і розкиданими стелями світильниками, ви та ваші гості будуть завжди в захваті від світла наших LED-підвісів.
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися через параметри монітора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 kg |
| Висота | 1100 mm |
| Висота плафона | 150 mm |
| Габарити паковання | 11x11x24 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Діаметр плафона | 85 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Довжина ланцюга | 900 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 250 mm |
| Призначення | для кабінету |
| Загальна потужність | 10 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.003 м3 |
| Площа освітлення | 0-10 |
| Світловий потік | 550 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 85 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴




