Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озабрити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр із потужним світлодіодним освітленням, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!!
Використовувати витягнуту низькорозташовану люстру над обіднім столом давно стало неписаним правилом дизайну інтер'єру. Пропорції овальних люстр ідеально гармоніюють із великими обідніми столами. А блиск сотень кришталевих підвісок зробить чарівним сервірування званої вечері. Люстра спеціально розрахована так, що максимум яскравого світла потрапить на стіл, а решта приміщення наповниться м'яким світлом розсіяним кришталевими підвісками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.6 kg |
| Висота | 1050 mm |
| Габарити паковання | 32x82x15 |
| Довжина: | 820 mm |
| Довжина монтажної планки | 170 mm |
| Довжина основи | 240 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Загальна потужність | 75 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.039 м3 |
| Світловий потік | 4125 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 300 mm |
| Ширина основи | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 655 ₴




