Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Велика площа розсіювачів дарує м'яке та рівномірне світло по всьому приміщенню. Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто є діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним димером і регулятором кольору. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало — плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається, як і будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне вмикання вимкнення по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Розсіювач виготовлений із литого акрилу рівномірно розподіляє світло приміщенням. Водночас сам світиться дуже м'яко. Ви можете дивитися на ввімкнену люстру та не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто є діти! Ще однією незапарною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є брак скляних елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.87 kg |
| Висота | 230 mm |
| Висота паковання | 140 mm |
| Габарити паковання | 32x67x15 |
| Глибина паковання | 670 mm |
| Довжина: | 730 mm |
| Довжина монтажної планки | 230 mm |
| Довжина основи | 350 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Напруга | 220 V |
| Загальна потужність | 160 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.032 м3 |
| Обладнання | димер |
| Світловий потік | 8800 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | на планку |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Форма плафона | квадрат |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 550 mm |
| Ширина основи | 285 mm |
| Ширина паковання | 320 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴

