Така люстра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек». Така люстра може стати як центральним освітленням для залу або кухні, барної стійки та чудовим рішенням для освітлення сходового холу.
Витончені світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою колірною температурою від теплого білого до холодного білого.
Перемикання спектрів світіння світлодіодної плюстри здійснюється простим вимкненням-ввімкненням.
LED люстра дає змогу вибирати режим освітлення залежно від часу доби та завдань, що виконуються під її світлом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Висота паковання | 110 mm |
| Габарити паковання | 51x51x11 |
| Глибина паковання | 510 mm |
| Діаметр плафона | 335 mm |
| Довжина монтажної планки | 320 mm |
| Довжина основи | 600 mm |
| Довжина ланцюга | 950 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Мінімальна висота | 500 mm |
| Загальна потужність | 155 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.029 м3 |
| Світловий потік | 8525 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип паковання | коробка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 600 mm |
| Ширина основи | 80 mm |
| Ширина паковання | 510 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




