Якщо Ви хочете прикрасити Ваше житло світильниками, виготовленими в одному стилі, то в цьому Вам допоможе пропоноване ТМ «Діаша» різноманітність розмірів і форм світлодіодних люстр.
люстри, що представлені Вам, є флагманом на ринку люстр україни. Ця модель укомплектована світлодіодними лампами потужністю 70 Вт. Що дає змогу освітити кімнату 10-15 метрів навіть без встановлення додаткових врізних світильників.
У комплекті з люстрою представлений пульт-вимикач, кожне натискання, на яке перемикає люстру. З пульта можна ввімкнути один із попередньо встановлених режимів освітлення — тепле світло, холодне світло, нейтральне.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.6 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Габарити паковання | 70x70x13 |
| Діаметр основи | 220 mm |
| Діаметр плафона | 450 mm |
| Довжина монтажної планки | 190 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Мінімальна висота | 650 mm |
| Загальна потужність | 80 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.064 м3 |
| Обладнання | пульт |
| Світловий потік | 4400 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 650 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 942 ₴




