Перед Вами зовсім нове та незвичайне виготовлення плафонів, що обрамляють LED-лампи. Таке бра запросто підійде під будь-який інтер'єр — класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Ці світильники є ідеальним рішенням для акцентної (елементної) підсвітки в інтер'єрі — підсвічування дзеркал, картин, стінних ніш, особливих деталей інтер'єру.У цій серії, всі світильники обладнані унікальними світлодіодними енергоощадними лампами. Які за дуже низької споживаної потужності створюють потужний світловий потік.
Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою колірною температурою від теплого білого до холодного білого. І водночас є прикрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником як звичайна лінійна підсвітка.
Перемикання спектрів світіння світлодіодного світильника здійснюється простим вимкненням-ввімкненням.
Світлодіодний світильник дає змогу вибирати режим освітлення від часу доби та завдань, що виконуються під його світлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 kg |
| Габарити паковання | 41x6x5 |
| Довжина: | 400 mm |
| Довжина монтажної планки | 335 mm |
| Довжина основи | 337 mm |
| Кількість в пакованні | 12 |
| Загальна потужність | 20 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.001 м3 |
| От стены | 40 mm |
| Світловий потік | 1100 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 57 mm |
| Ширина основи | 35 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴



