Серія світильників, навіяних скульптурної простотою головних уборів і контурів традиційних водних кораблів південно-східної азії — The Beat, булачата дизайнером Томом Діксоном понад десять років тому. Сьогодні ж вона перетворилася на цілий напрям The Beat, у якому щороку з'являються десятки нових форм світильників. Ми раді запропонувати нашим покупцям найкращі зразки світильників у стилі The Beat.
Модний підвіс у чорному матовому кольорі в поєднанні з блискучим відбивачем.Індустріальна, проста форма та сучасний дизайн у поєднанні з природним золотистим теплим світлом, що супроводжує людину в усьомупродовж історії, що йде колись від багаття або першобутнього вогнища, жаркого каміна або затишних коптальних керасинових люстр у кафе 19 століття, створить відчуття затишку та умиротворення в будь-якому приміщенні.
Золотий розсіювач цього світильника збереже світло теплого золотистого заходу на весь вечір.
Ідеально поєднується з лампою Едіссона.
Лампа до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 kg |
| Висота | 1070 mm |
| Висота плафона | 120 mm |
| Габарити паковання | 25x25x15 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Діаметр плафона | 240 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 220 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.009 м3 |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип покриття | фарба |
| Ширина (Діаметр) | 240 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727 ₴



