Лаконічний і водночас дуже стильний дизайн цієї люстри на 4 лампи в стилі лофт підійде для цінителів мінімалізму та свободи думки в інтер'єрі.
Стиль «Лофт» зараз дуже популярний, його люблять як творчі особистості, так і дуже практичні люди, що віддають перевагу комфорту і простоту в інтер'єрі. Люстри в стилі «лофт» ідеально впишуться в сучасні будинки, квартири, кафе, арт-простори, коворкінги, квестуми. Завдяки регулюванню шнура можна підібрати оптимальну висоту світильника.
На відміну від звичної люстри-молекули, ця люстра укомплектована більш витонченими невеликими матовими плафонами. Люстра спеціально розроблена під світлодіодні лампи стандарту E27.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 kg |
| Висота | 1200 mm |
| Висота паковання | 280 mm |
| Габарити паковання | 70x28x28 |
| Глибина паковання | 700 mm |
| Діаметр основи | 120 mm |
| Діаметр плафона | 120 mm |
| Довжина монтажної планки | 110 mm |
| Довжина ланцюга | 450 mm |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 750 mm |
| Патрон | E27 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Ширина (Діаметр) | 500 mm |
| Ширина паковання | 280 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴


