Насамперед призначення бра — це давати освітлення під час роботи або читання. У цьому бра об'єдналися класичні форми та сучасні світлодіодні технології. Додаткове світлодіодне світло зроблене на гнучкій ніжці, що дає змогу максимально підрегулювати під себе та свої потреби, чи то вишивка, читання, навчання. Бра поєднує м'яке, розсіяне світло від абажуру та спрямований світлодіодний потік, це дуже зручно та практично.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 400 mm |
| Висота плафона | 140 mm |
| Габарити паковання | 22x25x19 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Діаметр плафона | 150 mm |
| Довжина монтажної планки | 95 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість коробок | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал плафона, підвісок | тканинна |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.01 м3 |
| Обладнання | LED підсвічування |
| От стены | 200 mm |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип паковання | коробка |
| Форма плафона | Трапеція |
| Колір плафона | Бежевий |
| Ширина (Діаметр) | 150 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴




