Перед Вами результат поєднання найкращих практик у сучасному освітленні.
У цій моделі світло від LED стрічки, яка встановлюється на більшість наших світлодіодних люстр, заломлюється в тисячах граней кришталиків встановлених на зовнішніх поверхнях люстри.
Промені після заломлення в кришталі створюють неповторний світловий малюнок на стелі та стінах і м'яко освітлюють приміщення.
Завдяки хромованим поверхням люстра ідеально впишеться практично в будь-який інтер'єр. Адже хром, як дзеркало відбиває на собі багато елементів, які є в приміщенні. Нечасто фарбуючи себе в їхньому кольорі.
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, RGB LED-підсвітка, звужений режим — будь-яке основне світло плюс світлодіодна підсвітка — все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дає змогу регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, який постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, доданий режим кольорової RGB-підсвітки. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом — за 2 хвилини в режимі підсвічування люстра проходить усі кольори веселки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 kg |
| Висота | 180 mm |
| Габарити паковання | 51x51x16 |
| Довжина монтажної планки | 390 mm |
| Довжина основи | 420 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Загальна потужність | 40 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.042 м3 |
| Обладнання | димер |
| Світловий потік | 2200 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Колірна температура | 4100 K |
| Ширина (Діаметр) | 450 mm |
| Ширина основи | 120 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 148 ₴




