Назва люстри відбиває всю її суть. У ній дійсно все витончено! І підвісний золотий ланцюг із плетеною ажурною основою, і плавні вигини металевої конструкції, відтінені перламутровим напиленням, і дивовижні плафони з перламутровими вставками... Вона матиме чудовий вигляд у будь-якій кімнаті Вашого будинку. А може стати гідною прикрасою ресторану, антикварного магазину та ін. Прекрасні та високоякісні люстри цієї моделі зі звичайними лампами розжарювання, «економками» або сучасними надекономними світлодіодними лампами на патрон Е14 внесуть класичні нотки в будь-який інтер'єр! Ви також можете не турбуватися про висоту стель у своєму приміщенні. Довжину підвісу можна легко відрегулювати й самостійно.
Такі люстри ідеально підходять як до класичних, так і до сучасних інтер'єрів. Легкість, повітряність, елегантність представленої тут люстри справить незабутнє враження на будь-кого з Вас!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 kg |
| Висота | 1000 mm |
| Габарити паковання | 28x40x17 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Довжина ланцюга | 490 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 750 mm |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.019 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Ширина (Діаметр) | 570 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




