Класичні люстри та бра цієї моделі зі звичайними лампами розжарювання або економками на патрон Е14 додадуть класичні нотки в будь-який інтер'єр! Можливе виготовлення металевих частин у золотом і хромованих варіантах. Також бра може бути виготовлена в кремовому склі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 kg |
| Висота | 400 mm |
| Габарити паковання | 18x26x8 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 60 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.004 м3 |
| От стены | 200 mm |
| Патрон | E14 |
| Тип ламп | лампа розжарювання |
| Ширина (Діаметр) | 380 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴




