Краса та здоров'я — поняття нероздільні. Наприклад, погляньте на це чудове бра! Своєю тендітною і витонченою красою вона може прикрасити будь-який інтер'єр. І, звісно ж, не дасть втомитися Вашим очам, коли Ви будете читати книгу, дивитися телевізор, писати звіт або промову. Сподіваємося, наші докази дуже переконливі. Солідність класичних форм, уже знайомих українському покупцеві за люстрами серії 4279, тепер представлена в нових виробленнях. Придивіться до них! Класичні люстри та бра цієї моделі зі звичайними лампами розжарювання або економцями на патрон Е14 допоможуть весняному настрою надовго затриматися у вашому інтер'єрі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 kg |
| Висота | 400 mm |
| Габарити паковання | 19x25x21 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 60 W |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.01 м3 |
| От стены | 250 mm |
| Патрон | E14 |
| Тип ламп | лампа розжарювання |
| Ширина (Діаметр) | 130 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴




