Нові ексклюзивні кришталеві люстри представлені на нашому сайті готові озалити своїм блиском квартири Українців. Ми раді представити колекцію кришталевих люстр під класичну лампу або економку, які ідеально підійдуть для невеликих кімнат, і навіть для низьких стель!! Кришталева люстра під звичайну лампочку з цоколем Е14. Внимание!!! Вага люстри — понад 8 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.8 kg |
| Висота | 950 mm |
| Габарити паковання | 41x41x22 |
| Діаметр основи | 100 mm |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Кількість ламп | 7 |
| Максимальна потужність однієї лампи | 40 W |
| Мінімальна висота | 450 mm |
| Напруга | 220 V |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.037 м3 |
| Патрон | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр) | 380 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 422 ₴




